E diel, 18 Prill, 2021

Tiranë/ Shoferi i golfit tenton t’i përplasë me makinë pas aksidentit. Polici civil nxjerr...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak më parë në zonën e Astirit në Tiranë. Pas një aksidenti midis dy makinave, drejtuesi i një...

Basha sërish kundër Kastratit për “Rrugën e Kombit”

Kryetari i Partisë Demokratike ka dalë sërish kundër biznesmenit Shefqet Kastrati, duke u shprehur se trau në “Rrugën e Kombit” do të hiqet. Basha: Më 25...

Sherri me thika, ja kush është kandidati i LSI-së që iu plagosën 2 vëllezërit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sauk të Vjetër ditën e djeshme. Një kandidat për deputet i LIS-së është përfshirë në një konflikt...

Erion Veliaj: I jemi mirënjohës patronazhistëve, ata marrin informacion!

Erion Veliaj është tashmë në një takim me të rinjtë në Tiranë. Prej aty ai ka folur edhe për patronazhistët. Veliaj është shprehur se...

Video/Manastirliut ,Veliajt apo… Kujt do t’ja lërë Rama partinë?

Kryeministri Rama ka qenë i ftuar mbrëmjen e së shtunës në programin e humorit “Klanifornia” dhe përballë aktorit Albano Bogdo i cili...

Flet socialisti që nxorri listat e patronazhistëve: Ju tregoj skemën se si shantazhohen votuesit

Kur raportuam përvetësimin e të dhënave personale për 910 mijë banorë të Tiranës nga Partia Socialiste për fushatën e 25 Prillit, e kemi theksuar...

Sherr pranë zyrave të LSI në Sauk/ Plagosen dy persona

Në prag të zgjedhjeve parlamentare kanë nisur të regjistrohen edhe incidentet e para. Kur na ndajnë vetëm një javë nga 25 prillit, në zyrat e...

Hiqeshin si policë arrestohen 2 shqiptarë, kapja aksion filmash

Dy trafikantë shqiptarë të cilët prezantoheshin si policë, u arrestuan të enjten nga autoritetet greke. Aksioni për arrestimin e tyre nisi rreth...

Rama sheh filxhan “live”: Monika ti je?! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama sheh filxhan “live”. I ftuar në emisionin “Klanifornia”, Rama është përballur me fallxhoren e njohur me emrin Lushi, e cila i ka...

Një histori e ndaluar dashurie/ Nga propozimi në martesë në ndërhyrjen e efektivëve të...

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi historinë e ndaluar të dashurisë midis Stiljanos dhe Ersoneldës. Ata ishin njohur që...