E diel, 18 Prill, 2021

“Pesë vite bëja gjilpëra si drogë”, Atdheu rrëfen momentin e sikletshëm të fëmijërisë

  Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, gjatë intervistës së fundit tregoi shumë gjëra rreth jetës së tij dhe për për fëmijërinë e tij të vështirë. Ai...

Ana tregon pse tradhtojnë burrat: Vajzat pas 2 muajsh lidhje bëhen si nëndaja ime

  Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku u diskutua në lidhje me temën se pse tradhtojnë...

Pse tradhtojnë burrat? Shqipja: Shoku im ka një grua yll, por donte një tjetër…

  Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se...

Histori e ndaluar dashurie/ Ersonelda: Duan të më martojnë me dikë që ka para

Mbrëmjen e djeshme programi “Dua të të bëj të Lumtur” trajtoi historinë e ndaluar të dashurisë midis Stiljanos dhe Ersoneldës. Ata ishin njohur që...

Arrestohet Atdheu i “Për’puthen”, ja arsyeja

  Konkurrenti “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, duket se së fundmi ka pasur probleme me policinë. Pasi në një video që ka qarkulluar ditë më parë, ku...

I riu nga Vlora fton në program të dashurën e tij, i propozon për...

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historina e ndaluar të dashurisë midis Stiljanos dhe Ersoneldës. Ata ishin...

Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në...

Andi Artani është një nga konkurrentët më të përfolur të momentit në Pëpruthen. Ai është deklaruar se në emision është vetëm për Jasminën. Mes tyre...

Super hit! Këngën e Stresit në bashkëpunim me reperin anglez s’duhet ta humbisni

E kishim pritur prej kohësh dhe më në fund Stresi publikoi super bashkëpunimin me reperin e famshëm anglez C Biz, që mban titullin ”...

Pse janë të gjithë në Dubai?

Njerëz të njohur ose thjesht njerëz të zakonshëm që i ndjekim nëpër rrjete sociale mund të jenë duke shijuar disa ditë pushime në Dubai....

Andi publikon fotot e nxehta me këngëtaren, ndjekësit i dalin në mbrojtje Jasminës (FOTO...

Këngëtarja Diona Fona sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Sheqer”, por videoklipi është ai që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Patjetër që...