Përballja e Arjanit me Sindin/ Juli bën komentin epik 

 

Sindi dhe opinionisti Arjan Konomi patën një përballje me njëri-tjetrin pas shumë debatesh e kritikash në emision.

Sindi ka akuzuar Arjanin se asi është fajtori që djemtë i janë larguar, ndërsa shton se nuk ka më respekt për të.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, pas kësaj përballje ka patur shumë komente ku nuk ka munguar dhe reagimi i konkurrentit të Përputhen, Julian Lala.

Komenti i tij epik është: “Vallahi, unë mendoj që këta nuk përputhen… 😂“, koment i cili ka marrë plot 2378 pëlqime në rrjetet sociale.

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement