Drejtuesja e misionit të ODIHR, Gacek takim me Ramën në selinë e PS 

 

Drejtuesja e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek po zhvillon sot një takim me kryeministrin Edi Rama.

Mësohet se takimi me drejtuesen e misionit të ODIHR po mbahet në selinë e Partisë Socialiste.

Ky takim vjen disa ditë pas zgjedhjeve të 25 prillit, nga ku PS-ja rezultoi fituese me 74 mandate. Kujtojmë se dje Gacek zhvilloi një takim me liderin e PD-së, Lulzim Basha.

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement