Bëhuni gati për një tjetër “TORNADO”, Noizy bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar

Mesa duket artistët janë bërë sërish bashkë për të sjellë një tjetër hit. Behet fjale per Noizyn dhe Elgit Doden.

Këtë lajm e ka konfirmuar Elgiti përmes një postimi në rrjete sociale, ku shihet Noizy nga studioja muzikore.

“Another one ft Noizy”, ka shkruar Doda krahas fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement