Audi, BMW apo Mercedes, kush është më i mirë? (VIDEO)

Kërkoni përgjigje midis makinave luksoze.

Carwow ka nominuar Audi A8, BMW Series 7 dhe Mercedes S-Class dhe po kërkon një përgjigje për pyetjen:

Kush është më i mirë?

Sa i përket dizajnit të jashtëm, teknologjisë dhe dinamikës (komoditetit) në ngarje, Mercedes mori vlerësimet më të mira. Ndërsa sa i takon çmimit, besoni apo jo, BMW është më e lira, ndërsa Mercedes S-Class është më e kushtueshmja.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement