Zgjedhjet/ Basha takim në “selinë blu” me shefen e OSBE-ODIHR

 

Teksa kanë kaluar një javë nga zgjedhjet e 25 prillit, kreu i PD Lulzim Basha ka takuar shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek.

Burime për mediat bëjnë me dije se takimi po zhvillohet dhe të pranishëm janë edhe përfaqësues të tjerë të PD si Ivi Kaso apo Oerd Bylykbashi.

Ky takim vjen në një kohë kur Rama ka shpallur fitoren e PS me 74 mandate kurse opozita akuzon se në zgjedhje pati probleme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement