Basha më i vendosur se kurrë: Beteja do të vijojë deri në fitore!

 

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është i vendosur që të mos japë dorëheqjen. Ai ka folur për herë të parë ditën e sotme për ‘ReportTv’. Pas përfundimit të takimit me ambasadorët, Basha u pyet nga gazetarja Daniela Maloku në lidhje me dorëheqjen që po i kërkohet nga demokratët.

I bindur Basha tha se beteja do të vijojë deri në fitore, duke shuar në këtë mënyrë zërat për largimin e tij.

“Beteja do të vijojë deri në fitore”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement