E shtunë, 8 Maj, 2021
Ballina Aktualitet Askush nuk e priste! Ermal Fejzullahu bashkon forcat me dy reperët më...

Askush nuk e priste! Ermal Fejzullahu bashkon forcat me dy reperët më në zë të momentit

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Ermali, i cili ka zbuluar së fundmi se ky projekt është gati pasi xhirimet kanë përfunduar dhe videoklipi pritet të publikohet së shpejti.

Kujtojmë se Ermali dhe Geti kanë bashkëpunuar edhe më parë. Në vitin 2003 sollën bashkë këngën “Vesa” ndërsa në 2010 erdhen me “I kom”.

Po ashtu, Majku dhe Geti kanë sjellë mjaft projekte muzikore, të cilat janë kthyer mënjëherë në hite.

Përsa i përket Majkut, kjo do të jetë hera e parë që ata bashkojnë forcat me Ermalin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement