A është Nevina Shtylla single?! Ja përgjigja dhe foto që i trazoi të gjithë

Nevina Shtylla është një ndër vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare dhe kurioziteti për jetën e saj private është shumë i madh.

Ish-misi ështe në një lidhje me juristin Arbër Myftari prej disa vitesh.  Mirëpo, pas disa kohësh, qarkulluan zëra se dyshja ishte ndarë dhe Nevina ishte beqare. Madje, ajo është shprehur se ndihet e penduar që ka folur rreth jetës private, pasi duhet ta kishte mbajtur vetëm për vete.

Së fundmi, teksa zhvilloi një bisedë virtuale me ndjekësit, Shtylla u pyet nëse vazhdon të jetë ende beqare dhe përgjigja e saj i habiti të gjithë. Bukuroshja publikoi një foto të vetes të mbështetur tek i dashuri, duke treguar se nuk është vetëm, pavarësisht se pyetjes së ndjekësit iu përgjigj me ironi “Po”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement