A do të futet opozita në parlament? Ja çfarë thotë Duma

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma është pyetur mbrëmjen e sotme në Open nëse opozita do të pranojë të futet në parlament në shtator.

Ajo nuk dha një përgjigje të qartë ndërsa u shpreh se parlamenti është një nga trajektoret e së gjithës.

Duma u shpreh se Parlamenti është një trajektore e të gjithës, që do e çojë Opozitën në zbardhjen e krimit elektoral.

“Për mua Parlamenti është një nga trajektoret e të gjithës. Parlamenti është një trajektore e të gjithës, që do na çojë në këtë rrugë”, tha Duma.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement