“Sa shumë të dua”, Melisa konfirmon lidhjen me Andin

 

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët.

Para pak çastesh, ajo në Instagram ka publikuar foton e parë të çiftit nën mbishkrimin:

“Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin që mund t’i tregoj botës se sa shumë të dua”.

Kujtojmë se prej muajsh, të paktën që nga Janari, dyshohet sa i përket lidhjes së Melisës dhe Andit që duket se ka nisur në prapaskenë, teksa të dy, gjatë “Përputhen” publikut i mbanin të fshehtë raportin duke bërë takime me të tjerë personazhe.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement