“O Carlo thirri mendjes”, sërish sherr në studio, nuk përmbahet Mark Marku për patronazhistët: E ngatërron faktin me qëllimin

Carlo Bollino: OSBE ODIHR ka harruar të tregojë se është publikuar edhe lista e patronazhistëve të PD. E kemi publikuar ne dhe shumë të tjerë.

Mark Marku: Problemi nuk qëndron se kemi apo jo patronazhist. Të dhënat e PS janë vjedhur nga e-albania. E ngatërron faktin me qëllimin. Nuk blihen 200 mijë votues, por diferenca që con tek mandati.

Carlo Bollino: Ju me këto përralla mendoni se ju dëgjojnë ndërkombëtarët me “Rama ik”. Këto janë përralla që ndërkombëtarët nuk i dëgjojnë fare. Është e ditur.

Mark Marku: Për shkak se u zbuluan vjedhje, Shqipëria nuk hyri në Europë.

Carlo Bollino: Iku kjo.

Mark Marku: Po na ikën dhe 10 vjet duke pritur. O Carlo thirri mendjes. Aq shumë të kanë zënë shërbimet ndaj Ramës sa thua na ikën. Je dhe gazetar italian o burrë.

vijon…

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement