Nëѕe kу djalë do të ishte në emiѕion, Ledjana do iѕhte deklaruar menjëherë për të

Konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka surprizuar të birin e Bora Zemanit. Ajo i ka dhuruar luleshtrydhe të arreduara në formë zemre dhe Bora ka publikuar një video në Instastory.

Në video shfaqet Arbori, i cili thotë se Ledjana është vajza e preferuar nga “Përputhen”. “Kush t’i ka dhuruar?”, i thotë Bora të birit. “Nuk e di”, i përgjigjet ai.

“Cila është goca që ke më shumë qejf ti në “Përputhen”?”, e pyet moderatoria dhe Arbori thotë emrin e Ledjanës.

Konkurrentja e ka publikuar videon në Instastory, duke shkruar: “Edhe unë e dua fort. I vetmi pas Mevlanit që do isha deklaruar direkt po ta kisha në emision”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement