Artan Hoxha: PD dhe PS duan të bëjnë copash LSI-në

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur para pak momentesh në lidhje me situatën pas zgjedhore në vendin tonë. Hoxha ka thënë se mes dy partive kryesore në vend, PS dhe PD ka një marrëveshje të fshehtë mes njera-tjetrës, ku duan që të bëjnë copash LSI.

“Mesa kam vënë re, PS dhe PD kanë një marrëveshje të heshtur mes tyre, ku duan të bëjnë copash LSI. Unë tani po vij nga qarku i Elbasanit dhe aty LSI po vuan, pasi të dyja krahët e kanë vënë ndër këmbë dhe janë fut e bjer…”, ka thënë Artan Hoxha.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement