Vijon normalisht procesi i numërimit në Mat, kryeson PS

Procesi i numërimit në pallatin e sportit “Ferit Hysa” në mat po vijon normalisht ku deri më tani janë numëruar 9 kuti votimi dhe janë në proces 3 të tjera.

Nga rezultatet e deri më tanishme bëhet me dije se Partia Socialiste kryeson me mbi 222 vota.

Sapo ka filluar numërimi i qendrave të tjera të qytetit. Momentalisht është numëruar komuna e Bazit dhe 5 qendra në qytet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement