Plas sherri mes numëruesve në Vlorë

 

Është tensionuar situata në një qendër numërimi të vendosur në Pallatin e Sportit në Vlorë.

Raportohet se ka pasur përplasje mes numëruesve dhe vëzhguesve të vendosur në këtë qendër.

Vëzhguesit e PS dhe PD janë konfrontuar me njëri-tjetrin, ku shkak ka qenë verifikimi i një vote të vetme.

Palët kanë pasur pretendime të ndryshme lidhur me fletën e votimit, çka nxiti përplasje verbale mes tyre.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement