Përfundon numërimi i votave në Delvinë/ PS del forca e parë

 

 

Ka përfunduar procesi i numërimit në Delvinë, ku ka dalë fituese Partia Socialiste.

Partia Socialiste ka marrë 2,631 vota, Partia Demokratike ka marrë 1,693 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë 547 vota.

Me herët ka përfunduar procesi i numërimit edhe në katër bashkitë e qarkut të Elbasanit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement