Mat/ Ps kryeson bindshëm, ja sa vota ka më shumë se PD

Numërimi në Burrel ka vijuar normalisht edhe gjatë natës, ku është mbaruar me dy zona, qytetin e Burrelit dhe komunën e bazit dhe tashmë ka filluar numërimi në fshatrat për rreth.

Deri në orën 11:00 Partia Socialiste kryeson me 875 vota ndaj Partisë Demokratike, trendi është në rritje me dy zona që janë hapur por akoma nuk janë numëruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement