Vijon procesi i votimit, ja qyteti ku ka zgjedhur ambasadorja Yuri Kim ta nisë vëzhgimin e procesit

Ambasadorja amerikane Yuri Kim do ta nisë ditën e sotme të vëshgimit të procesit të votimit të qytetarëve shqiptarë nga Shkodra.

Mësohet se rreth orës 9 të mëngjesit ambasadorja do jetë në qendrën e votimit të ngritur në shkollën e mesme të qytetit “28 nëntori”.

Bëhet me dije se Kim ka qenë që mbrëmë në Shkodër.

Mësohet se nga kjo qendër votimi ambasadorja do të ketë edhe një prononcim me një mesazh për qytetarët.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement