Tensionohet situata në Elbasan, njoftohet policia për të shmangur përplasjet në një qendër votimi

 

 

Raportimi se një person ndodhet brenda qendrës së votimit dhe po orienton votuesit për parti të caktuar ka shkaktuar përplasje mes komisionerëve, ndërsa është mbyllur procesi i votimit në këtë qendër votimi në Elbasan.

Mësohet se incidenti ka ndodhur në shkollën “Xhaferr Hakani”, ndërsa është lajmëruar dhe policia për të shmangur precipitimin e situatës.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement