Zgjedhjet 2021/ Nis procesi i numërimit në Mat

Procesi i numërimit në Mat sapo ka filluar. Në pallatin e sportit “Ferit Hysa” janë të vendosur 4 monitorë të cilët kanë nga katër numërues.

Në qarkun e Dibër pritet që të jetë Partia Demokratike fituese.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement