Ngatërrohen kutitë e votimit/ Ndërpritet procesi i votimit në dy qendra në Cërrik

 

Ndërpritet procesi i votimit në dy qendra votimi në Cërrik.

Mësohet se në KZAZ-në 46 në Cerrik në qendrën e votimit 2537 dhe 2547/1 në njësinë administrative Mollas, është ndërprerë procesi i votimit për shak të një ngatërrese që është bërë me materialet zgjedhore.

Mësohet se në këto qendra votimi është ndërprerë procesi pasi anëtarët e qendrës së votimit në këto njësi votimi kanë ngatërruar kutinë e votimit me atë të materialeve zgjedhore.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement