Incident në Elbasan/ Sulmohet me gurë një qendër votimi, ja detajet e para 

 

Raportohet se një incident është shënuar në orën e fundit të procesit të votimit në Elbasan. Mësohet se një person ka goditur me gur një qendër votimit në zonën e Rrapishtës.

Ndër të tjera mësohet se incidenti ka ndodhur në shkollën “Xhaferr Murizi”, në lagjen 5 Maji, ku dyshohet se autori ishte në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement