Çfarë po ndodh në Tiranë/ Makina thyen barrierat dhe hyn përmes sheshit “Skënderbej”

Një automjet ka thyer barrierat dhe ka hyrë mes përmes sheshit “Skënderbej”.

Makina ka thyer barrierën nga ana e Teatrit të Operas dhe Baletit dhe ka hyrë në shesh me shpejtësi.

Në vendngjarje janë mbledhur dhjetëra qytetarë, teksa e kanë “mbërthyer” drejtuesin e makinës duke mos e lënë të lëvizë.

Ndërkohë uk dihet ende identiteti i autorit dhe rrethanat e  kësaj ngjarje të frikshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. 



Advertisement