Janë të infektua me Covid, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër. Mund të nxirrnin të paktën 2 deputetë

Qeveria nuk arriti dot që të siguronte votimin për personat që janë të prekur me Covid në zgjedhjet parlamentare që do të mbahen nesër, më 25 prill në Shqipëri.

Sipas të dhënave që ka publikuar vetë ministria e Shëndetësisë, momentalisht kemi 23 625 të prekur me Covid.

Ky numër mund të rritet ose të ulet, sot dhe nesër pasi nuk dihet se sa raste të reja do të kemi apo sat ë infektuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement