‘Shkëmbyem unazat’, Arsimi tregon të pathënat e lidhjes me Anën

Ish-konkurrenti I “Përputhen”, Arsim Abduli ishte I ftuar këtë të premte në emrisionin “Shqipëria Live”. Ai foli për lidhjen dhe ndarjen nga Ana, duke zbuluar të reja rreth marrëshënies së tyre.

Arsimi tha se ai dhe Ana I kishin dhuruar nga një unazë njëri-tjetrit gjatë kohës kur ishin të lidhur. I pyetur nëse unazat kanë pasur ndonjë simbolikë pasi shkëmbimi I tyre zakonisht do të thotë fejesë, ish-konkurrenti u shpreh se ishin thjesht dhurata.

“I kam dhuruar një unazë. Thjesht dhuratë për qejf. Dhe unë e kam një dhuratë nga ajo: “një unaze”, tha ai duke treguar unazën, të cilën e mbante akoma në gisht.

Përsa I përket arsyes së ndarjes, Arsimi zbuloi se është tip I ftohtë dhe Ana ankohej për mungesë vëmëndje.

Ai shtoi se nuk beson se do të ketë një rikthim mes tyre.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement