Meta fton Ramën live: Eja në debat, ose më thuaj ku të vij të përballemi

Në ‘Çim Peka Live’, Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka bërë thirrje edhe njëherë kryeministrit Rama të dalë në debat televiziv dhe ta zgjedhë ky i fundit studion.

‘Në çdo kohë edhe nëse më fton në një studio tjetër. Mjafton që zoti Rama të vij dhe të pranoj ftesën për këtë debat.

Unë, në çdo kohë që ai është gati, të vijë unë e mirëpres.

Eja tani ne debat ose me thuaj ku te vij te perballemi perpara shqiptareve

Unë, në çdo kohë që ai është gati, të vijë unë e mirëpres.

Në çdo kohë edhe nëse më fton në një studio tjetër. Mjafton që zoti Rama  të vij dhe të pranoj ftesën për këtë debat.’

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement