“Më mungon”/ Atdheu zbulon kush ia dërgoi mesazhin që lëndoi Antonelën

 

Atdheu ka zbuluar në program se personi që i dërgoi mesazh në takimin me Antonelën ishte nëna e tij.

Antonela i kërkoi të merrte telefonin që ta vërtetonte dhe bëri krahasimin me numrin që kishte për tu qetësuar. Megjithatë i bëri përshtypje fakti që i kishte fshirë mesazhet, por Atdheu u justifikua duke thënë se “e ka zakon”.

Antonela vazhdon të ketë pikëpyetje të mëdha dhe tha se ajo nuk i fshin asnjëherë mesazhet me nënën e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement