Kriset marredhenia e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës?!

 

Shkëlzeni dhe Armina janë një prej çifteve që kanë ngjallur gjithmonë interes publik, edhe pse së fundi nuk janë parë së bashku në rrjetet sociale. Dhe kjo i ka bërë njerëzit të mendojnë se ata po kalojnë një krizë në çift.

Por në një intervistë të dhënë pë ndjekësit në Instagram, ajo e mohoi këtë supozim duke argumentuar se thjesht, nuk i pëlqen të ndajë gjërat private. “Jo aspak. Kaloj shumicën e kohës me të, thjesht nuk preferoj të ndaj gjërat private”, pranon Armina.

Më tej ajo ka treguar se tiparet që i pëlqejnë më shumë tek Shkëlzeni janë bisedat e deri tek fakti që ai është shumë i dashur dhe i kulturuar. Me sa duket ata i kanë punët mirë me njëri-tjetrin dhe heshjta është gjithashtu një mënyrë për të qenë në vëmendjen e nejrëzve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement