Krahasimi i fotove/ Transformimi fizik i Elisës bëhet subjekt i fushatës

Autori i njohur i memeve në rrjetet sociale, Genc Sejko ka bërë target të tij ministren e qeverisë Rama. Ai ka botuar dy foto të Elisa Spiropalit pasi i ka hyrë politikës dhe pasi u bë drejtoreshë doganash dhe ministre.

Ndonëse ndryshime të tilla drastike kanë bërë edhe Belinda Balluku apo Monika Kryemadhi, Seiko ka zgjedhur Spiropalin, për ti përshtatur slloganin: “Besojani transformimin e Shqipërisë, partisë që transformoi Elisën”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement