Bearti behet рiѕhman, kerkon te kthehet me Tean

Vetëm pak ditë më parë u përhap lajmi se Tea Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Dyshimet lindën pasi fshinë çdo foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale si dhe nuk ishin më miq në “Instagram”.

Më pas ishe vetë djali nga Kosova vendosi që të konfirmonte lajmet për ndarjen nga Tea.

“Po, është e vërtetë”, ka thënë ai pa treguar asnjë detaj më tepër.

Gjatë kësaj periudhe, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka qenë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku duket se i dërgon mesazhe të nënkuptuara ish-partneres së tij, Teas.

Së fundmi ai ka postuar në “Instastory” të tij një video të realizuar nga një faqe fansash e quajtur “Beart Tea”, nuk dihet nëse kjo është një përzgjedhje e rastësishme apo një sinjal i drejtpërdrejtë për Tean.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement