VIDEO/ Basha humb kontrollin, fut duart në pantallona ndërsa flet para njerëzve

Siç duket i lodhur nga fushata, kryetari i PD, Lulzim Basha është filmuar në një moment të sikletshëm në një nga takimet elektorale.

Teksa video është bërë virale në rrjet, Basha shihet duke futur duart në pantallona dhe rregullohet, ndërsa ishte duke folur.

Veprimin, kryedemokrati e bën në sy të qindra burrave, grave e vajzave që ishin të pranishme në miting.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement