U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papritur

Konkurrenti i Përputhen Andi Artani, në puntatën e kaluar të emisionit, tërhoqi deklaratën e tij për Jasminën.

Ai u shpreh se po ndihej i mbytur prej saj dhe se mendon se nuk mund të përputhen në të ardhmen.

Një nga arsyet për zënkat e tyre ka qenë projekti që Andi ka realizuar me këngëtaren Diona Fona.

Fotot e tij me këngëtaren kanë bërë xheloze Jasminën e cila ka thënë se mes tyre mungon mirëkuptimi.

Së fundi, Andi ka marrë vendimin të bllokojë të gjitha komentet në dy fotot që ka publikuar me këngëtaren.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement