Shkëlqimi i jep tre puthje Sarës, në tre vende të ndryshme/ I gjeni dot se ku?

Sot në “Përputhen”  u transmetua takimi I Sarës me Shkëlqimin. Dyshja e nisën shumë mirë duke ngritur dolli për njohjen e tyre.

Më pas Shkëlqimi kërkoi t’I jepte tre puthje dhe gjejeni  ku? Ai e puthi Sarën në ballë, në hundë dhe në mjekër.

Në puthjen e tretë kokurentja u largua disi pasi mendoi se do e puthte në buzë, por nuk ndodhi kështu. “ U largova se nuk ta kisha besën”, u shpreh ajo.

“Jo thashë te mjekra, e mbaj fjalen” iu përgjigj Shkëlqimi.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement