Ndarja e Jasminës me Andin/ Reagon Ana Kauri: Po më dukesh dinak

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Jasmina dhe Andi, ndryshe nga herët e tjera, takimin e zhvilluan në emision.

Ata kishin shumë gjëra për t’i thënë njëri-tjetrit dhe në fund Andi tërhoqi deklaratën e tij për Jasminën duke u shprehur, se nuk mendon se do të përputhen në të ardhmen.

E gjithë arsyeja e tërheqjes së deklaratave të tyre është xhelozia e Jasminës dhe pavarësia e të dyve.

Pas ndarjes së tyre, ish konkurrentja, Ana Kauri ka reaguar duke komentuar në rrjetet sociale.

Ajo mendon se, Andi po tregohet pak dinak.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement