Meta paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme: Ftoj dhe kryeministrin të më ndjekë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme me gazetarët.

Një konferencë që pritet të nisë në orën 10:45, teksa Meta fton dhe kryeministrin Edi Rama ta ndjekë live.

“Të dashur qytetarë,
Ju ftoj të gjithëve të më ndiqni pas pak, në ora 10:45, në një konferencë të jashtëzakonshme me gazetarët.
E ftoj edhe Kryeministrin ende në detyrë të më ndjekë ‘live’, nëse nuk ka takime me bandat ose oligarkët në këtë kohë”, shkruan Meta.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement