0 mandate në Tiranë?! LSI i tregon forcën Ramës me fushatë në Surrel, dhjetëra makina në radhë

Simpatizantë të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë shkuar ditën e sotme duke bërë fushatë në Surrel, aty ku ka shtëpinë Kryeministri Edi Rama.

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale shikohen dhjetëra makina që janë në radhë dhe u bien borive, si për t’i treguar kryeministrit se LSI ka shumë mbështetës.

Kjo vjen për vetë faktin, se shumë media që akuzohen nga LSI si proqeveritare e kanë nxjerrë si parti me 0 mandate në Tiranë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement