Vritet në Elbasan Pjerin Xhuvani, ish kryetari i LSI-së në Elbasan! I akuzuar nga opozita si pjesë e bandave, i lidhur me Partinë Socialiste

Vritet një te lagjja 5 Maji në Elbasan me armë zjarri është vrarë Pjerin Xhuvani. Ai është akuzuar nga Partia Demokratike si person i lidhur me bandat.Ku ishte një nga eksponentët që u përfshi në incidentin e ditës së verës.

Nga të shtënat sot  kanë mbetur edhe 2 të plagosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement