Rama shikon nga pallati: Ishte një nga dera e banjos që bërtiti ‘Rama ik’! Britma e kapsllëkut….

Rama: Ishte një nga dera e banjos që bërtiti Rama ik. Është britma e kapsllëkut. Kush është kaps të bërtasi Rama ik dhe mund ta ketë një clirim të përkohshem. Ca ti thuash këtyre, del në banjo dhe thot Rama ik. Nxorri kokën aty po imagjino pjesën poshtë dhe aty, se duke e pas në mend atë them dhe unë oo.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement