Kreshnik Çollaku zhvillon takime në komunën Komsi, banorët të gatshëm për të votuar ndryshimin më 25 prill

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në qarkun Dibër, Kreshnik Çollaku ka zhvilluar ditën e sotme disa takime në fshatra të ndryshëm të komunës Komsi.

“Drejt 25 prillit, drejt ndryshimit të madh” shkruan Çollaku në një nga statuset e tij.

Banorët e Komsisë kanë shprehur hapur qëndrimin e tyre për të mbështetur kandidatin Çollaku dhe Partinë Demokratike në zgjedhjet e kësaj të diele.

Çollaku mban numrin 2 në qarkun e Dibrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement