Elbasan, Balla viziton në spital efektiven e plagosur Xhensila Sota

 

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste Taulant Balla ka vizituar në spitalin e Elbasanit efektiven e forcave “Shqiponja” që mbeti e plagosur gjatë konfliktit në Elbasan.

Balla ka parë nga afër gjendjen e efektives Xhensila Sota, e cila ka marrë një plumb në këmbë.

Fatmirësisht efektivja është jashtë rrezikut për jetën dhe sipas mjekëve gjendja e saj është e mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement