Edhe Ramush Haradinaj ka patronazhiste në Shqipëri. Çfarë shkruan I.P për ish -komandantin e UÇK-së

Prej disa ditësh ka plasur super skandali i patronazhistëve në Shqipëri, ku partia socialiste u ka vënë spiun të gjithë qytetarëve që kanë të drejtë vote.

Nga patronazhistët nuk ka shpëtuar as ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita, të cilët kanë pasaportë shqiptare.

Sa u përket preferencave patronazhistët Elio dhe Ilva Picoku kanë shkruar se nuk votojnë as PD, as PS dhe as LSI, por të tjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement