Dashuri e ndaluar ne “Dua te te bej te lumtur”, gjyshi pranon ciftin! Ja çfare ndodhi

Pak dite me pare ne “Dua te te bej te lumtur” u transmetua historia e ndaluar e nje cifti tw dashuruar te cilet kishin pengese familjen, kryesisht gjyshi i vajzes.

Por edhe pse vajza pranoj propozimin per martese duke i dale kunder familjes te saj. U desh nderhyrja e policise ne emision per te neutralizuar situaten mes familjareve.

Mesa duket tashme gjerat mes tyre jane rregulluar.

Ne nje video ne rrjet duket se gjyshi e ka pranuar ciftin e ri dhe ata kane qene duke shetitur bashke ne rruget e Tiranes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement