Andi i Për’puthen kapet me një vajzë në Prishtinë

Në program, Andi i “Përputhen” është duke konsoliduar njohjen me Jasminën.

Por, jashtë programit, ai po vazhdon të frekuentohet me të tjera vajza.

Është mundur që të sigurohet një shkrepje paparazzi e pejanit, ditën e sotme në Prishtinë.

Ai shfaqet vet i dyti, i shoqëruar nga një vajzë, detaje mbi identitetin e së cilës nuk dihen.

Nuk dihet nëse vajza në foto është familjare apo një vajzë me të  cilën ka një raport të vërtetë, përtej programit.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement