Ami flet për operacionet plastike, për tradhëtinë dhe për hyrjen në politikë

Amarda Toska dikur një moderatore e sukseshme ka vendosur ti largohet dritave të skenës për tu marrë me sipërmarrje e ndërsa fansat herë pas here i kërkojnë rikthim.

Ajo ka folur në një ‘intervistë’ me ndjekësit, se planet e rikthimit në ekran i shikon të largëta sepse ajo s’do të bëhet pjesë e një projekti pa përmbajtje.

Një tjetër pyetje e shpeshtë që i është bërë është për ndërhyrjet plastike apo botox-in, Ami i është përgjigjur se ende asnjë masë e tillë sështë marrë për pamjen ë saj. Ajo konfirmon madje se ska shtuar as qerpike as fije në vetulla.

Pyetja pikante rreth faljes ose jo të tradhëtisë smund të mungonte as në këtë ‘intervistë’, Ami ka thënë se s’është gati ta procesojë si përgjigje por beson se s’do ishte e gatshme.

Ambicies politike, Ami i qëndron larg pasi ajo deklaron që si pëlqen ‘fasada’ dhe e lodh ajo duke lënë të nënkuptohet që politika është i ‘fasadave’.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement