Takimi i fundit i Mevlanit në program?! Vendimi që po mendon të marrin ai dhe Ledjana

 

 

Mevlani dhe Ledjana kanë në plan që të largohen nga emisioni,por akoma nuk janë të vendosur.

Ledjana e ka shprehur edhe më parë që kamerat ndikojnë tek ajo dhe qsi zgjidhje mneidn që të kenë një jetë më private bashkë jashtë.

Mevlani: Po nuk e di, edhe Ledjana e ka thënë këtë që kamerat ndikojnë.

Ledjana: Jemi duke e menduar, mendoj se është diçka më e mirë se nuk do të ketë as kamera, do të jemi në jetën tonë jashtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement