“O Ilir, O Ilir dëgjo vajzën shko në shpi”, Rama sulmon Metën: Nuk ka bërë kurrë vaki kjo çmenduri

Ai ka akuzuar presidentin se ai fshihet pas këtyre ngjarjeve që kanë sjell tension po ashtu edhe në bllokimin e aeroportit të Rinasit.

Më pas Rama tha se e njeh shumë mirë Ilir Metën dhe se e dinte se cfarë po mendonte ai në këto momente.

“Këtë e ka bërë Iliri me syrin e me veshin.

Sic ishte ai që e mori peng aeroportin së bashku me Sali Berishën. Duke u thënë njerëzve po ju ndjekin

E dini si jam njohur unë me Ilir Metën, por të doni unë ju them tani se cfarë po mendon në ktë moment ai.

Po të bashkëpunojë me Pandin, do tju thoja se cfarë do ishte duke menduar në këtë moment.

O Ilir, o Ilir, dëgjo vajzën shko në shpi, je president akoma.

Nuk bën vaki nuk ka bërë kurrë vaki kjo çmenduri. Dëgjo vajzën shko në Shpi

Ta tha mir eja në shpi, mos pi”- tha Rama.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement