Makinat ‘bëhen copë’ në Lezhë/ Dy të plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në dalje të Lezhës.

Mësohet se një mjet tip Range Rover është përplasur me një automjet tip Peugeot.

Sipasojë e përlasjes së fortë, kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i tyre, ndërsa janë transportuar në spital në gjendje të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement