Basha: Të dielën sjellim fitoren më të madhe

Kreu demokrat, Lulzim Basha, ka paralajmëruar se të dielën PD do të sjellë fitoren më të madhe historike të Shqipërisë.

“Të dielën sjellim fitoren më të madhe në historinë e Shqipërisë!”, shkruan Lulzim Basha në rrjetet sociale

Të dielën e 25 Prillit, shqiptarët do i drejtohet kutive të votimit për të zgjedhjet qeverinë që do drejtojë vendin në katër vitet e ardhshme.
Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement